DEVA ilçe yönetimlerini belirliyor

Demokrasi ve Atılım Partisi’nin (DEVA) İzmir’in 30 ilçesinden 15’inde teşkilatlanmasını tamamladığı bildirildi.

DEVA ilçe yönetimlerini belirliyor

Demokrasi ve Atılım Partisi’nin (DEVA) İzmir’in 30 ilçesinden 15’inde teşkilatlanmasını tamamladığı bildirildi.

DEVA ilçe yönetimlerini belirliyor
10 Şubat 2021 - 14:56

Patiden yapılan yazılı açıklamaya göre, İzmir’de son olarak Çiğli, Gaziemir, Seferihisar, Ödemiş ve Kiraz ilçe başkanları ile yönetimleri ni belirledi ve böylelikle teşkilatlanması tamamlanan ilçe sayısı 15’e ulaştı.
DEVA Partisi İzmir İl Başkanı Seda Kaya Ösen, Türk siyasi hayatındaki yerini her geçen gün sağlamlaştıran partisinin, İzmir’de de teşkilatlanmasını hızla sürdürdüğünü söyledi. Çiğli, Gaziemir, Seferihisar, Ödemiş ve Kiraz ilçe başkanları ile yönetimlerini belirlediklerini belirten Özen, şunları söyledi:
‘’ DEVA Partisi Çiğli İlçe Başkanlığına Ercüment Ezgi, Gaziemir İlçe Başkanlığına Elif Akyavaş, Seferihisar İlçe Başkanlığına Emin Yüce, Ödemiş İlçe Başkanlığına Halil Karakaş, Kiraz İlçe Başkanlığına da Hakkı Sab getirildi. DEVA Partisi, daha önce de 10 ilçede teşkilatını kurmuştu. Yeni ilçe başkanlarımıza yetki belgelerini teslim ettik. Partimiz tüm politika oluşturma, karar alma ve uygulamalarında şeffaflık, hesap verebilirlik, dürüstlük, çoğulculuk, katılımcılık, kurumsallaşma, her alanda liyakatı esas alma, işi ehline verme, istişareye ve ortak akla dayalı yönetim ilkelerine bağlı kalacak. ‘’
Siyasette dönüşüm ve sorunların çözümünü hedeflediklerini belirten Seda Kaya Ösen, şöyle devam etti:
‘’İzmir’de DEVA Partisi’ne gösterilen yoğun ilgiden çok memnunuz. Halkımızın ilgisine mazhar olmak, şeffaf, katılımcı ve demokrasinin hakim olduğu yönetimi hakim kılmak için gecemizi gündüzümüze katarak çalışıyoruz. İzmir’in bütün ilçelerinde teşkilatlanmamızı tamamlayarak hemşehrilerimizin bize olan güvenini haklı çıkarmak istiyoruz. Teşkilatlanmamızı tamamladığımız ilçelerde görev alan arkadaşlarımızın çabaları her türlü takdirin üzerindedir. Diğer ilçelerde de teşkilatlanmaya yönelik olarak görüşme ve değerlendirmelerimiz sürüyor. İçinde bulunduğumuz şartları dikkate alarak mümkün olan en kısa zamanda İzmir’in bütün ilçelerinde teşkilatlanmamızı tamamlayacağız. Siyasette dönüşümü, demokrasinin beşiği İzmir’den başlayarak Türkiye’nin sorunlarına çözümü vatandaşların takdiriyle DEVA Partisi gerçekleştirecek.”
 
 
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum