“Her Zaman Yanınızdayız”

Bayraklı Belediye Başkanı Serdar Sandal, yılbaşı öncesi konteyner kenti gezerek depremzede ailelerin yeni yılını kutladı.

“Her Zaman Yanınızdayız”

Bayraklı Belediye Başkanı Serdar Sandal, yılbaşı öncesi konteyner kenti gezerek depremzede ailelerin yeni yılını kutladı.

“Her Zaman Yanınızdayız”
31 Aralık 2020 - 00:23

Yeni yıl öncesi konteyner kentteki aileleri unutmayan Bayraklı Belediye Başkanı Serdar Sandal, İzmir Sosyal Destek Platformu (İzmir Social Helper) gönüllüleri ve sosyal medya bloggerlarıyla birlikte, deprem sonrası oluşturulan konteyner kentteki vatandaşları ziyaret etti.
Vatandaşların isteklerini dinledi
Depremin ilk gününden itibaren, gece gündüz her türlü sorunlarında vatandaşların yanında olan Başkan Sandal, konteyner alanında yaşayan çocuklara yılbaşından sonra bisiklet hediye edeceğini söyledi. Ziyaret boyunca çocuklar Başkan Sandal’ı yalnız bırakmadı. Çocuklarla şakalaşarak onlara moral veren, bölgede yaşayan vatandaşların ihtiyaç ve sıkıntılarını da dinleyen Sandal şunları söyledi:
 “ Deprem sonrası günlerde olduğu gibi her zaman yanınızdayız, iyi ki varsınız. Tüm ihtiyaçlarınızda bir telefon kadar yakınınızdayız. Yeni yıl öncesi çam sakızı, çoban armağanı yeni yıl paketlerimizi kabul edin. Siz her şeyin en iyisine layıksınız. Yeni yıl hepimize mutluluk ve huzur getirsin. Bir daha bu acıların yaşanmamasını diliyoruz. Her zaman sizinleyiz ve yanınızda olmaya devam edeceğiz. ”
Çocuklara bisiklet sözü verdi
 Bayraklı Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü tarafından organize edilen etkinlikte Başkan Sandal, çocuklara oyuncak ve kırtasiye malzemeleri, ailelere ise gıda, kıyafet ve hijyen ürünlerinden oluşan yılbaşı paketleri armağan etti. Ziyaretten büyük memnunluk duyduklarını söyleyen vatandaşlar Başkan Sandal’a, “ Bizi hiçbir zaman yalnız bırakmadınız.  Sizin sayenizde iyiyiz. Bizi unutmadığınız, ziyaretle onurlandırdığınız için minnettarız. İyi ki varsınız” diyerek, desteklerinden dolayı teşekkür etti.
Desteklerinizin devam etmesini bekliyorum
Başkan Sandal’a konteyner kent ziyaretlerinde sosyal medya fenomenleri Ayça Aydın (@muhendisbirkadin), Gönül Kaplan (@gezdostum_), Deniz Sarıhanlıoğlu (@gezginkereviz), Çiler Odabaşoğlu (@cilerodabasoglu), Melisa Akpolat (@melissakpolat), Meltem KavdirCankurt (@meltemkavdir), Senek Ok (@bysenemok), Melis Akyıldız Yıldırım (@blogizistan) ve Sosyal Destek Platformu (@izmirsocialhelper) üyeleri de eşlik etti. Sosyal Medya Bloggerları, ürünlerin toplanıp paketlenmesinden, dağıtımına kadar her an Bayraklı Belediyesi ekipleriyle koordineli çalıştı. Başkan Sandal, emek veren herkese yardımları için minnettar olduklarını belirterek, “ Bu süreçte bize destek veren, yanımızda olan, herkese çok teşekkür ediyorum. Bundan sonraki dönemde de işbirliği ve desteklerinizi bekliyorum” dedi.  
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum